Іран зупинив діалог зі Сполученими Штатами: які вимоги він висуває

Іран встановив нові вимоги для перемовин зі Сполученими Штатами щодо вирішення конфлікту.

Трамп, Іран

Трамп, Іран / © depositphotos.com

Ісламська Республіка Іран оголосила про припинення непрямого спілкування зі США. У Тегерані повідомили, що не планують відновлювати діалог, доки ізраїльські сили не припинять воєнні дії та не залишать окуповані території Лівану.

Про це інформує видання Tasnim.

«Іранська делегація припиняє переговори та обмін повідомленнями через посередника», – зазначено у повідомленні.

Представники Ірану та учасники переговорного процесу наголосили на необхідності негайного припинення агресивних та жорстоких військових операцій сіоністського режиму в Газі та Лівані, а також повного виведення цього режиму з окупованих ліванських земель. Підкреслено, що переговори не будуть відновлені, доки вимоги Ірану не будуть задоволені.

Крім того, Іран та його союзники поставили собі за мету повну блокаду Ормузької протоки та активацію інших напрямків, включаючи протоку Баб-ель-Мандеб, з метою покарання сіоністів та їхніх прихильників.

Раніше президент Трамп заявив, що майбутня угода між Сполученими Штатами та Іраном повинна гарантувати повну відмову Тегерана від розробки ядерної зброї. Американський лідер наголосив, що Вашингтон не дозволить Ірану отримати ядерний арсенал. Лідер США висловив переконання, що шанси на укладення нової угоди щодо ядерної програми залишаються високими. Водночас офіційний Тегеран продовжує заперечувати досягнення будь-яких домовленостей стосовно своєї ядерної програми.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *