Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.
Далі
Конгресмен, який стверджує, що переглянув невідредаговані файли Джеффрі Епштейна, повідомив, що ім'я президента США згадувалося «більше мільйона» разів.
Демократ Джеймі Раскін — один із багатьох представників, яким цього тижня дозволили ознайомитися з невідредагованими версіями в штаб-квартирі Міністерства юстиції.
«Ім’я Трампа… воно з’являється понад мільйон разів. Тож воно всюди», – сказав він Axios.
«У базі даних я ввів слова «Трамп», «Дональд» або «Дон», і вона видала понад мільйон результатів. У мене, очевидно, не було часу переглянути кожен з них, і я, очевидно, не можу гарантувати, що кожна згадка про Дональда — це Дональд Трамп, а не якийсь інший Дональд».
У початковій колекції відредагованих документів, оприлюднених Міністерством юстиції, ім'я Трампа згадувалося близько 5300 разів.
Заяви Раскіна можуть свідчити про те, що про лідера США згадують набагато частіше, ніж вважалося раніше, хоча це не вказує на якісь правопорушення.

Вчора республіканець Томас Массі та демократ Ро Ханна, які більше року боролися за оприлюднення файлів Епштейна, заявили, що одна особа, яку вони побачили в невідредагованих даних, була «досить високою в іноземному уряді».
Массі сказав, що однією з причетних осіб був «відомий генеральний директор у відставці», додавши: «Міністерство юстиції має виправити це. Чому вони це виправили?»
Заступник генерального прокурора Тодд Бланш захищав вилучення з файлу, заявивши: «У документі, на який ви цитуєте, згадано численні імена жертв».
«Ми щойно викреслили ім’я Леса Векснера з цього документа, але його ім’я вже згадується у файлах тисячі разів. Міністерство юстиції нічого не приховує».
Чи є Трамп у файлах Епштейна?

Коротка відповідь? Так, тисячі разів. Хоча кожне згадування його імені не має прямого зв'язку з будь-яким кримінальним правопорушенням.
Однак, один оприлюднений файл, схоже, суперечив твердженням Трампа про те, що він вигнав педофіла Епштейна зі свого клубу Mar-a-Lago в середині 2000-х років, бо той був «виродком».
Невідредагований електронний лист, який, за словами Раскіна, він бачив, стосувався розмови між адвокатами Трампа та Епштейна.
Раскін сказав: «Адвокати Епштейна зробили короткий виклад і процитували Трампа, який сказав, що Джеффрі Епштейн не був членом його клубу в Мар-а-Лаго, але він був гостем у Мар-а-Лаго, і його ніколи не просили піти».
Більше трендів

Файли Епштейна знову розпалюють дивну теорію змови
США 22 години тому
- Аеропорт США призупинив усі рейси на 10 днів через загрозу безпеці
- Відредаговані файли показують, що Епштейна пов'язували з «високопосадовцем іноземного уряду»
- Соратник Трампа наполягає: «Я не залишав своїх дітей на острові Епштейна»
«І це було викреслено з якоїсь… незрозумілої причини».
Інший документ показав, що Дональд Трамп зателефонував до поліцейського департаменту Палм-Біч після арешту Епштейна та сказав «слава Богу», що поліцейські його зупинили.
Як повідомляється, президент додав: «Усі знають, що він цим займається».
Трамп продовжує заперечувати будь-які правопорушення щодо Епштейна.
Sourse: metro.co.uk
