Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.
Далі
Медсестру, яку застрелили агенти ICE після роззброєння, можливо, застрелили після того, як офіцери помилково вистрілили з його пістолета.
37-річний Алекс Претті протестував проти агентів ICE в Міннеаполісі та знімання на відео офіцерів, коли вони побачили, що він носить зброю, яка є легальною в штаті.
Зараз стало відомо, що агенти ICE, можливо, вистрілили в нього кілька разів після того, як випадково вистрілили з власної зброї Претті, коли вони її конфіскували.
На відео, знятому з місця події, видно, як агент ICE відступає з місця події з пістолетом Претті, який потім, здається, стріляє.
Це могло «налякати» інших агентів, які спонукали їх застрелити Претті, який на той момент був беззбройний.
Явище, відоме як «заразний вогонь», показує, що поліцейські в 11 разів частіше стріляють, якщо вже чують постріли, помилково чи ні.
Однак відео, яке широко поширювали в соціальних мережах і яке підтвердили американські ЗМІ, показало, що Претті так і не дістав зброю, а агенти відкрили в нього вистріл через кілька секунд після того, як йому бризнули в обличчя хімічним подразником і кинули на землю.
Розлючений натовп зібрався після стрілянини та вигукував нецензурну лексику на адресу федеральних офіцерів, закликаючи їх йти додому.
Демонстрант на місці події сказав: «Я думаю, що це було абсолютно безглуздо, це було вбивство».
«Я вважаю, що спосіб, у який уряд залучає ICE (Імміграційну та митницю), щоб забрати наших сусідів та розлучити сім'ї, є абсолютно нелюдським. І якщо ми не виступимо за них, то й інші люди не зроблять цього».
Президент Центру правового захисту власників зброї Міннесоти Роб Доар написав у соціальних мережах, що, на його думку, Претті померла через «помилку, допущену агентом ICE».
Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.
Далі


«Після аналізу відео, я вважаю, що перший постріл, найімовірніше, був зроблений через необережність агентом у сірій куртці після того, як він вийняв Sig P320 з кобури Претті, покидаючи місце події», – сказав він.
Начальник поліції Міннеаполіса Браян О'Хара заявив, що поліція вважає, що пан Претті був «законним власником зброї з дозволом на її носіння».
Він закликав до спокою як громадськість, так і федеральні правоохоронні органи.
Вбивство Претті сколихнуло мешканців Міннесоти, які борються за виведення ICE зі своїх міст.
З іншого боку, президент Дональд Трамп заявив, що стрілянина була «виправданою» та захистив причетних агентів.
Він також запропонував застосувати Закон про боротьбу з повстанням, якщо місцеві жителі продовжуватимуть протестувати та «перешкоджати» діяльності правоохоронних органів.
Міністр внутрішньої безпеки Трампа Крісті Ноем назвала Претті «внутрішнім терористом», тоді як командир прикордонної служби Грегорі Бовіно припустив, що він планував «розправу над правоохоронними органами».
Майкл Претті, батько Алекса, розповів AP, що його син долучився до протестів, бо «піклувався» про людей.
Більше трендів
-

Приватний літак розбився з вісьмома людьми на борту посеред сильної снігової бурі
США 15 хвилин тому
- Моторошна зимова буря спричинила найбільше скасованих рейсів з часів Covid
- Чоловіка, вбитого агентами ICE в Міннесоті, ідентифікували як місцевого медсестру реанімації
- Що нам відомо наразі про Алекса Претті, медсестру відділення інтенсивної терапії, застрелену ICE
«Він вважав, що це жахливо, знаєте, викрадати дітей, просто хапати людей на вулиці. Він піклувався про цих людей і знав, що це неправильно, тому він брав участь у протестах», – сказав Майкл.
Батьки Претті заявили, що «огидна брехня, яку розповідає адміністрація про нашого сина, є осудною та огидною».
Вони сказали: «Алекс явно не тримає зброї, коли на нього напали вбивці та боягузливі головорізи Трампа з ICE».
«Він тримає телефон у правій руці, а порожню ліву руку підняв над головою, намагаючись захистити жінку, яку щойно збила ICE, і все це під час обстрілу перцевим спреєм. Будь ласка, дізнайтеся правду про нашого сина. Він був хорошою людиною».
Sourse: metro.co.uk
