Лора Лумер – одна з найвпливовіших американських консервативних журналісток та інфлюенсерок – визнала, що перебувала під впливом російської пропаганди.

Лора Лумер у Києві / © x.com/LauraLoomer
Відома у США консервативна журналістка, інфлюенсерка Лора Лумер розповіла про свою поїздку до України. Вона зазначила, що її вразила стійкість українців та наслідки російських атак.
Про це вона розповіла в інтерв’ю Марічці Падалко у проєкті «Марічка».
Лора Лумер вважає, що українці стали заручниками війни Росії
«Подорож до України була дуже тривалою. Повітряний простір закритий, лише кілька людей знали, що я їду до України, я майже нікому про це не розповідала. Останнім часом російський державний телеканал Russia Today почав мене атакувати, публікувати багато негативної інформації, тож я вирішила не повідомляти, що перебуваю в Україні, доки я сюди не прибула. Ця подорож допомогла мені багато чого усвідомити: я зрозуміла, що українці фактично стали заручниками», — сказала Лора Лумер.
Вона зазначила, що її вразило те, наскільки складно заїхати та виїхати з України. Блогерка порівняла українців із заручниками ХАМАСу.
«Ти залежиш від обмеженої кількості квитків на потяг. Мене вразило, наскільки складно придбати квиток і наскільки заздалегідь потрібно планувати мандрівку. Це змусило мене ще більше співчувати українцям», — сказала вона.
Лора Лумер розповіла, що її вразило у Києві
Лора Лумер додала, що її вразили Київ та українці.
«Київ виявився дуже сучасним мегаполісом. І на той момент здавався дуже спокійним. Я очікувала побачити значно більше руйнувань і завалів. У вікні потяга я бачила руїни. Провідники нам розповідали, що росіяни бомбили вокзали, щоб позбавити людей можливості нормально пересуватися. Але мене дуже здивувала стійкість українців. Ти виходиш із вокзалу і бачиш, як люди усміхаються, гуляють із собаками. Я дуже люблю собак і помітила, що тут їх справді багато. Мене вразило, наскільки доглянутий вигляд має місто», — сказала вона.
Блогерка пояснила, що перед поїздкою до Києва трохи хвилювалася через російські атаки на Київ. Вона зазначила, що не вірила в те, що її тепло приймуть після того, що вона раніше говорила про Україну та президента Зеленського.
Блогерка визнала, що була під впливом російської пропаганди
Інфлюенсерка визнала, що раніше вона справді «говорила про Україну жахливі речі».
«Я писала, що мені байдуже, якщо Україну захопить Путін, я писала, що мені байдуже, якщо Україну окупує Путін, що у мене немає жодних проблем із Путіним, і я висміювала Зеленського за те, що він не носить костюм. І я поширювала російську пропаганду, хоча тоді навіть не усвідомлювала цього», — сказала Лора Лумер.
Нагадаємо, американська блогерка та журналістка Лора Лумер відвідала пошкоджену російською атакою Києво-Печерську лавру. Соратниця Дональда Трампа різко розкритикувала дії Кремля та заявила про лицемірство Москви.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати
