Зеленський про обмін: 72 людини можуть повернутися додому

Обмін утримуваними особами буде відбуватися в три етапи, на першому можуть повернутися 72 людини.

Президент Володимир Зеленський сподівається, що в результаті домовленості на нормандському саміті в Парижі з обміну утримуваними особами 72 українці до кінця цього року зможуть повернутися додому.

«Чесно кажучи, «всіх на всіх» — абстрактне питання. Домовилися, що початок блоку «всіх на всіх» — всіх узгоджених на всіх узгоджених», — сказав політик журналістам на брифінгу вночі 10 грудня.

За словами Зеленського, він хотів об’єднати в одному «треку» звільнення утримуваних осіб і на непідконтрольних територіях Донбасі, і на території Росії, і в анексованому Криму.

«Але це складно. Але ми поговорили, що будемо це обговорювати і вирішувати, яким чином це робити. Давайте зробимо перший крок, і великий, тому що 72 людини можуть приїхати додому», — наголосив президент.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі відбувся саміт лідерів країн Нормандської четвірки. Президенти України, Росії, Франції та канцлер Німеччини Володимир Зеленський, Володимир Путін, Еммануель Макрон і Ангела Меркель обговорили питання врегулювання ситуації на Донбасі. За підсумками зустрічі було прийнято комюніке.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *