Зеленський не перетнув червоних ліній — активісти

Учасники акції не будуть залишатися на безстроковий протест під будівлею Офісу президента України в Києві.

Президент Володимир Зеленський за результатами переговорів лідерів країн нормандського формату в Парижі не допустив здачі національних інтересів України. Про це заявили члени оргкомітету акції Варта на Банковій у своєму зверненні зі сцени під будівлею Офісу президента, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Президент Володимир Зеленський не перетнув жодних «червоних ліній». Вважаємо, що це і наша з вами заслуга. Саме завдяки масовому невдоволенню в Україні було засвідчено, що більшість українців хочуть миру, але не шляхом поступок агресору», — йдеться в заяві.

«Ми усвідомлюємо, що може існувати непублічна частина домовленостей між лідерами нормандської четвірки, тому ми, представники громадянського суспільства, і далі будемо стежити за розвитком подій. Українська нація здатна реагувати швидко і дієво, як вона це робила неодноразово», — сказали вони.

Члени оргкомітету акції закликали Зеленського дотримуватися національних інтересів України і не перетинати «червоні лінії». Оргкомітет Варти на Банковій наголосив на неприпустимості згортання свободи слова, ревізії досягнень минулих років і наступу на українську мову.

Координатор акції Варта на Банковій Павло Білоус повідомив Українській правді, що табір під Офісом президента повністю вивезуть до ранку.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі відбувся саміт лідерів країн Нормандської четвірки. Президенти України, Росії, Франції та канцлер Німеччини Володимир Зеленський, Володимир Путін, Еммануель Макрон і Ангела Меркель обговорили питання врегулювання ситуації на Донбасі. За підсумками зустрічі було прийнято комюніке.

Тим часом в Україні активісти протестували проти можливої капітуляції на переговорах. На вулиці Банковій біля Офісу президента мітингувальники розбили табір.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *