Встановлено останню секцію Шулявського моста

Прогін моста вагою в 540 тонн підняв і виставив у проектне положення голландський супердомкрат.

 

Голландські будівельники встановили останній прогін нового Шулявського шляхопроводу в Києві, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

 

За інформацією прес-служби, конструкцію вагою понад 540 тонн буквально за 40 хвилин перемістили в проектне положення.

 

«Після стикування частин моста почнуться дорожні роботи: облаштування асфальтобетонного покриття і встановлення технічних засобів організації дорожнього руху. На цей час триває будівництво підходів шляхопроводу з вулиць Вадима Гетьмана і Олександра Довженка, лівоповоротних і правоповоротних з’їздів. Фахівці прокладають інженерні мережі, зокрема контактну мережу і зовнішнє освітлення», — йдеться в повідомленні.

 

 

Крім того повідомляється, що постійна комісія Київради з питань бюджету і соціально-економічного розвитку розглянула питання викупу цеху № 5 акціонерного товариства Перший київський машинобудівний завод і прийняла позитивне рішення.

Раніше Наші гроші повідомляли, що Кличко підняв вартість ремонту Шулявського моста до 1 млрд грн. Було наголошено також, що до 1 серпня були виконані роботи на 60 млн грн.

 

Нагадаємо, що в Києві вже встановлено прогін Шулявського моста над проспектом Перемоги. При зведенні шляхопроводу використовуються потужні домкрати, що дозволяють у стислі терміни здійснити масштабні роботи.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *