В екс-дружини Труханова знайшли його пістолет і $300 тисяч

НАБУ оприлюднило відео обшуків у колишньої дружини мера Одеси, під час яких знайшли пістолет і 300 тисяч доларів, які нібито належать матері Труханова.

Вищий антикорупційний суд почав досліджувати докази в справі про недекларування мером Одеси Геннадієм Трухановим майна цивільної дружини на 32 і 18 млн грн за 2015 і 2016 роки відповідно. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Так, під час засідання прокурори показали відео обшуку в елінгу екс-дружини Геннадія Труханова Тетяни Колтунової (фактично гараж для катера, але у Колтунової це цілий будинок). У сейфі знайшли пістолет, який належить Труханову, і $300 тисяч — гроші, задекларовані на матір одеського мера.

Міський голова пояснив знахідки тим, що справа в ремонті і перевезенні речей туди-сюди. А гроші його матері зберігаються у Колтунової тому, що вона довіряє і «багато в чому ближча» до екс-дружини Труханова, ніж він сам.

Також мер попросив, щоб відеодокази досліджувалися в закритому режимі, це клопотання суд задовольнив.

Обшук в елінгу цивільної дружини Труханова Тетяни Колтунової. У сейфі знайшли пістолет «Форт» Труханова, який чомусь лежить у помешканні цивільної дружини (хоч він божиться, що не живе з нею, тому не декларував елінг). Також знайшли 300 тисяч доларів нібито матері Труханова pic.twitter.com/h46Dvuf3HJ

— ЦПК (@Shabunin) 9 декабря 2019 г.

Нагадаємо, в липні суд Одеси виніс виправдувальний вирок Труханову і іншим чиновникам Одеської міськради у справі про фінансові махінації при купівлі будинків заводу Краян.

Оголошено обвинувальний акт у справі мера Одеси

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *