Телеканал для жителів Донбасу запустять в лютому

У бюджеті України закладено 440 мільйонів гривень на такий канал. Концепція передбачається інформаційно-розважальна.

Телеканал для жителів непідконтрольних Києву районів Донбасу запустять в лютому 2020 року. Про це 30 листопада в інтерв’ю виданню Дзеркало тижня заявив міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський.

Він уточнив, що мовлення цього телеканалу буде здійснюватися тільки на території Донбасу. Новий телеканал створюється на базі каналу UATV, мовлення відбуватиметься двома мовами — українською та російською.

«Наше завдання — зробити так, щоб на тимчасово окупованих територіях люди знали правду про те, що відбувається в Україні, щоб ми почали вести з людьми, що живуть на цій території, діалог в ефірі такого телеканалу. Перш за все з науковим середовищем. І наше завдання — донести правдиву інформацію», — сказав Бородянський.

Раніше міністр розповідав, що на створення такого телеканалу в бюджеті країни закладено 440 мільйонів гривень. Концепція каналу передбачається інформаційно-розважальна.

На початку листопада президент Володимир Зеленський підписав указ про термінові заходи з реформування і зміцнення держави. У документі, зокрема, йдеться про врегулювання діяльності засобів масової інформації.

Спростити життя. «Формула Зеленського» щодо Донбасу

Уряд до 31 грудня має підготувати «положення про вимоги та стандарти новин, а також механізми запобігання поширення недостовірної, перекрученої інформації, її спростування».

ПРОТЕСТИ І ВІЙНА НА ПІВДЕННОМУ СХОДІ

Україна — серед лідерів у світі за кількістю жертв мін

Варшава заявила про підтримку політики Зеленського щодо Донбасу

Саміт ЄС застереже Росію від роздавання паспортів на Донбасі

Геращенко: Росія заблокувала процес обміну полоненими

Правозахисники кажуть про численні зникнення людей на Донбасі

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *