Нафтогаз: ФРН сприяє економічному придушенню України

Топ-менеджер Нафтогазу Вітренко розкритикував підтримку Берліном проекту Північний потік-2.

Підтримуючи будівництво газопроводу Північний потік-2, Німеччина сприяє економічному придушенню України. Про це в інтерв’ю DW заявив виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

«Із запуском Північного потоку-2 можна очікувати, що транзиту через територію України не буде. І Німеччина повинна розуміти, що вона таким чином сприяє економічному придушенню України», — сказав він.

Вітренко нагадав, що доходи від транзиту газу є дуже суттєвими для української економіки, а весь український і східно-європейський газовий ринок був сформований на очікуваннях того, що газ буде йти зі сходу на захід.

«А такі радикальні зміни — тепер газ повинен йти із заходу на схід, на схід України принаймні — це загроза стабільності поставок у регіоні. І Німеччина як один з лідерів Європейського Союзу повинна це усвідомлювати», — наголосив Вітренко.

Як повідомлялося, в Німеччині готуються до запуску Північного потоку-2. Першу нитку газопроводу Eugal планують ввести в експлуатацію 1 січня 2020 року. Друга буде добудована до кінця наступного року.

Північний потік-2

Північний потік-2 побудують в обхід вод Данії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *