Макрон нагородив командувача ВМС України орденом

Французький посол пообіцяв розвиток відносин між Військово-морськими силами Франції та України.

Командувача Військово-морськими силами України адмірала Ігоря Воронченка нагородили орденом Французької Республіки За заслуги. Нагороду вручив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен 30 квітня в Одесі на борту корабля ВМС Франції Commandant Birot, повідомляється на сторінці командування ВМС ЗСУ в Facebook.


«Президент Франції Еммануель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом, і це свідчить про повагу, яку він має до українських ВМС. Наша співпраця триває досить давно», — заявив посол.

Він зазначив, що про якісний рівень співпраці між Україною і Францією свідчать стажування українських кадетів на борту французьких кораблів і зупинки французьких кораблів в Одесі.

Повернемо всі деталі. Як Зеленський зустрічав кораблі

Етьєн де Понсен пообіцяв, що в майбутньому відносини між Військово-морськими силами Франції та України будуть розвиватися.

У свою чергу Воронченко наголосив, що ця нагорода є оцінкою діяльності всіх Військово-морських сил України.

«Між нашими флотами підтримується плідна співпраця. Кожне прибуття корабля — це ще один крок для безпеки, яка повинна бути в цьому регіоні. Спільна участь у проведенні міжнародних навчань є одним з кроків для того, щоб Військово-морські сили швидше отримували сумісність зі стандартами Альянсу для загального застосування та виконання завдань», — сказав адмірал.

Commandant Birot прибув у порт Одеси з чотириденним візитом 28 листопада. Програма візиту Commandant Birot передбачає зустрічі з представниками ВМС України і н зкою інших заходів.

У червні повідомлялося, що Україна отримає 20 французьких патрульних катерів OCEA FPB 98.

Раніше приватна розвідувальна компанія Stratfor, звана «тіньовим ЦРУ», оцінила допомогу НАТО Україні в Чорному морі.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *