Кабмін обмежив суму держпідтримки фермерам

Сільгоспвиробники отримуватимуть до 50 мільйонів гривень в одні руки замість 150 мільйонів гривень.

 

Кабінет міністрів обмежив суму державної підтримки одному суб’єкту господарювання або сільськогосподарському виробнику до 50 мільйонів гривень в одні руки замість 150 мільйонів гривень. Про це йдеться в постанові уряду “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)” від 4 грудня.

Згідно з постановою, сума держпідтримки, що надається протягом одного бюджетного року суб’єкту господарювання або сільськогосподарському товаровиробнику і пов’язаним з ним особам, не може перевищувати 50 мільйонів гривень.

Крім того, на 5 днів – до 10 травня, 10 вересня і 10 грудня продовжено терміни подачі заяв на часткову компенсацію вартості тваринницьких об’єктів, а також компенсацію вартості будівництва та реконструкції об’єктів зі зберігання та переробки зерна.

Раніше був затверджений порядок надання кредитів фермерам на купівлю землі. Уряд прийняв постанову про систему надання кредитів для купівлі землі для малих фермерів.

Нагадаємо, що раніше в Раді заявили, що референдум щодо ринку землі відбудеться тільки через 2-3 роки після прийняття закону.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *