Зеленський у Римі 13 травня – про що говорив з президентом Італії Серджо Маттареллою

Президент України почув слова підтримки від свого італійського колеги, який запевнив, що Італія надаватиме військову допомогу та застосовуватиме санкції проти Росії.

У суботу, 13 травня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Італії Серджо Маттареллою, а також розпочав переговори із прем’єр-міністеркою країни Джорджією Мелоні. 

Про це повідомляє італійське агентство ANSA.

Президент Італії зустрів Володимира Зеленського у своїй офіційній резиденції – Квіринальському палаці. Розмова двох лідерів тривала близько 25 хвилин.

“Італія у співпраці з головними членами Альянсу продовжуватиме надавати необхідну підтримку, у тому числі військову, щоб можна було досягти справедливого миру для України, який може існувати лише в тому випадку, якщо Росія припинить військові дії”, – запевнив українського президента Серджо Маттарелла.

Італійський президент також наголосив, що його країна продовжуватиме підтримувати жорстке застосування санкцій, які назвав “одним із головних інструментів проти агресора”.

“Ми цінуємо важливу військову допомогу, яка дає нашій країні можливість протистояти російській агресії. Запорука нашого успіху на полі бою – своєчасне отримання необхідної допомоги. Італія була і є на правильному боці, на боці правди в цій війні. Ми рухаємося в напрямку перемоги. Перемога – це мир для нашої держави”, – прокоментував президент Зеленський зустріч із італійським колегою в Telegram.

Після розмови з президентом країни Володимир Зеленський прибув до Палаццо Кіджі на зустріч із прем’єр-міністеркою Джорджією Мелоні. 

Президент Зеленський розпочав переговори у Римі із прем'єр-міністеркою Джорджією Мелоні / Фото: Інформаційне агентство ANSA

На дверях резиденції, згідно з протоколом, майорить прапор Європейського Союзу та італійський триколор, а поруч з’явився прапор України. Після робочого обіду очікуються спільні заяви для преси.

Попередньо відомо, що під час зустрічі з українським президентом італійська прем’єрка підтвердить непохитну підтримку Італією територіальної цілісності України, її суверенітету та незалежності, а також говоритиме про дружні почуття італійського народу до українців, які захищають спільні цінності свободи та демократії, яким загрожує російське вторгнення.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув з візитом до Рима, де планує зустрітися не тільки з президентом Серджо Маттареллою та прем'єркою Джорджією Мелоні, але й Папою Римським Франциском.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *