Заворушення в Тбілісі. Під час протестів затримали два десятки опозиціонерів, серед них лідер партії — ЗМІ

Силовики поки не називають кількості затриманих.

Під час поліцейської спецоперації в Тбілісі біля будівлі парламенту Грузії затримано 20 осіб, серед них лідер опозиційної партії «Гірчі» Зураб Джапарідзе.

Про це повідомляє «Грузія онлайн».

У МВС Грузії поки не називають кількості затриманих і не дають коментарів з цього приводу.

У поліції заявили журналістам, що спецоперація була спрямована на розблокування входів в будівлю парламенту і звільнення проїжджої частини проспекту Руставелі.

Нагадаємо, 14 листопада, у Грузії відновилися масові протестні акції. Люди протестують проти провалу голосування за зміну виборчої системи — зі змішаної на пропорційну. Перед центральним офісом керівної партії Грузії «Грузинська мрія», де зібралася на засідання парламентська більшість, сталися сутички між протестувальниками та поліцією. В результаті постраждали двоє осіб: учасник акції травмувався, а телеоператор зламав руку.

17 листопада розпочалася масштабна акція протесту — учасники вимагають проведення дострокових виборів. 18 листопада поліція розігнала учасників опозиційної акції, які заблокували входи до парламенту.

Відео

У Тбілісі спецпризначенці застосували водомети для розгону протестувальників

Те, що у ці хвилини відбувається у центрі Тбілісі, транслюють грузинські телеканали, це ви зараз можете бачити наживо. Поліція дала протестувальникам півгодини на те, щоб вони згорнули намети і звільнили проїжджу частину. Але люди йти відмовилися. Тоді спецпризначенці застосували водомети.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *