Замах на Царьова – журналіст назвав версію

У власному будинку на колаборанта було скоєно замах.

Російська сторона одразу ж звинуватила у спробі вбивства Олега Царьова Україну. Проте є інша версія, яку в РФ, звісно, не згадуватимуть: його могли намагатися усунути російські спецслужби. 

Про це сказав журналіст Денис Казанський на своєму Youtube-каналі.

У Царьова були вороги в Кремлі

Як зауважив журналіст, останнім часом Олег Царьов:

  • жорстко критикував дії російської влади;
  • у м'якій формі підтримував ПВК “Вагнер”, Пригожина та його заколот;
  • звинувачував Кремль в тому, що він не допомагав проросійським діячам, зрадивши цей рух України,
  • казав, що Володимир Путін допустив колосальну помилку;
  • акцентував, що російська армія стала посміховиськом;
  • стверджував, що РФ настільки бездарно здійснила цей напад, що в Україні навпаки зросли антиросійські настрої, і взагалі “СВО” провалилася.

“Царьов говорив про це регулярно. Очевидно, що Кремлю ця критика дуже не подобалася”, – відзначив Казанський.

Соловйов погрожував колаборанту розправою

Головний російський пропагандист Соловйов називав Царьова зрадником і подвійним агентом, який спеціально вкидує антиросійські меседжі й працює на Україну.

“Не приносити в російську політику українські нотки. Не треба через губу хамити усім, кому вважає за потрібне. Випив, відійди від компютера, як раніше говорили. Не пиши. Треба спокійніше трішки бути”, – порадив Царьову кремлівський посіпака.

Також Соловйов відверто погрожував Царьову розправою. Він порадив колаборанту “не грати з в ігри з російськими силовими структурами, тому що можна перетворитися у потерть”.

Соловйов погрожував Царьову розправою

00:21

“Дуже легко оголосити замах на Царьова справою рук українських спецслужб. Це в Росії усім зручно. Але, як бачимо, не усе так однозначно. У нього було дуже багато ворогів у Росії на найвищому рівні”, – наголосив журналіст.

Зрозуміло, додає він, що після серії замахів на усіх українських колаборантів, зрадників, Татарського, Дугіну і так далі, була посилена охорона. Інцидент з Царьовим доводить: навряд чи спецслужби України це організували б.

“Це точно робили люди, які мали доступ до Царьова і були впевнені, що охорона Царьова нічого не зробить”, – вважає Казанський.

Звісно, ніхто б не засмутився, якби це зробили українські спецслужби, адже Царьов – саме та людина, яка розпалювала війну на Донбасі у 2014 році. Однак версію про спробу ліквідації Царьова Кремлем відкидати не варто. Ба більше, загальновідомо, що зрадників не цінують ніде – ні в Росії, ні в Україні. 

“У будь-якому випадку, факт залишається фактом: бути зрадником своєї країни і колаборантом – дуже погано і небезпечно для здоров'я”, –підсумував Денис Казанський.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму скоєно напад на колишнього нардепа і зрадника України Олега Царьова. Зазначається, що він у реанімації

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *