Захара Прилєпіна підірвали в авто: як відреагували соцмережі

Замах на відомого кремлівського пропагандиста набув резонансу в Мережі.

В Росії 6 травня було скоєно замах на кремлівського пропагандиста і письменника Захара Прилєпіна. Автомобіль, в якому перебував Прилєпін, був підірваний біля Нижнього Новгорода.

Внаслідок вибуху водій пропагандиста, колишній бойовик «ЛНР», загинув, сам Прилєпін отримав поранення. За різними даними з російськиї джерел, у Прилєпіна важкі переломи, або навіть травматична ампутація обох ніг. Його забрали до лікарні медичним гелікоптером.

Російська влада одразу повідомила про затримання громадянина України, начебто причетного до замаху. Водночас, відповідальність за вибух взяв на себе рух «Атеш», його представники заявили, що «полювали за Прилєпіним від початку року».

Коистувачі соцмереж активно обговорюють замах на Прилєпіна:

Оповідання Гемінгуея.

Прозаік. Прилєпін. Був.

— KARMA (@litator_N) May 6, 2023

Захар Прилєпін нативно прорекламував «Форсаж 10».

— Sergii Ivanov (@applecrysis_ua) May 6, 2023

прилєпін, шо з ногамі?

— друже мудило (@wladek_me) May 6, 2023

Кожна расєянська тварюка повинна жити в перманентному страху і розуміти що покарання — невідворотне.
Цього виродка дістали оно аж де.
А якщо, нешановні русачки, це були не ми, ну то бачити як вас вкотре знищує ваша ж гебня — це теж дуже добре. pic.twitter.com/xrvRZpET0G

— PoMaH (@PoMaH_25) May 6, 2023

Чим відомий Захар Прилєпін

Захар Прилєпін (справжнє ім’я Євген Прилєпін) в «нульові» роки набув популярності в РФ як письменник, отримав кілька російських літературних премій. 2014 року Прилєпін підтримав окупацію Криму Росією і «гібридну війну» проти України на Донбасі. 

Письменник неодноразово відвідував окуповані території Донбасу з пропагандистськими місіями, врешті 2016 року вступив у лави незаконних збройних формувань «ДНР».

Паралельно Прилєпін робив політичну кар’єру в РФ, 2021 року був обраний обраний до Держдуми від партії «Справедлива Росія — Патріоти — За правду», але відмовився від мандату.

На початку 2023 року Прилєпін оголосив про укладення контракту з Росгвардією та відправку на війну проти України.

За даними прокремлівських ЗМІ, Прилєпін начебто перебував у відпустці — так вони пояснюють факт, що пропагандист був підірваний не на фронті, а в глибокому тилу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *