Українська політика Трампа призвела до відставок у Білому Домі — новини США

Офіційні особи адміністрації в такий спосіб протестували проти дій президента.

Двоє чиновників Адміністративно-бюджетного управління президента Сполучених Штатів Америки подали заяви на звільнення через зупинення Дональдом Трампом військової допомоги Україні. Про це повідомляє The Guardian.

Американський психопат. Найкращі обкладинки журналів із Трампом

Інформацію про відставки в Білому дому, за даними журналістів, оприлюднив представник управління Марк Сенді під час закритих свідчень у справі про імпічмент Дональда Трампа. Про одного зі звільнених відомо, що він юрист. Інший, зі слів доповідача, «перебував у відчаї через нерозуміння причини затримки» військової допомоги Україні.

Перед тим, у червні цього року, Трамп надіслав до Адміністративно-бюджетного управління запит щодо американської військової допомоги Україні. Наступного ж місяця від імені президента було поширено наказ затримати виділення допомоги  без пояснення підстав для цього. Сенді також повідомив, що після того, як він порушив питання про незаконність такої затримки, з нього зняли повноваження і передали їх іншому працівнику управління Майклу Дафі, який відмовився свідчити перед Конгресом у справі про імпічмент.

Плейлист
40 відео

Хронологія Ukrainegate

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки.

Нагадаємо, довкола президента США Дональда Трампа розв’язався скандал, пов'язаний з Україною. Видання The Washington Post повідомило про скаргу американського розвідника проти Трампа через розмову американського лідера з іншим іноземним лідером та дану Трампом  «тривожну обіцянку». Одним з політиків, з яким міг говорити глава Сполучених Штатів, називали президента України Володимира Зеленського. Згодом видання The Washington Post із посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови саме із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена — його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка. 

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, «президентським харасментом». 

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Трампа та Зеленського. Повний текст перекладу дивіться на ТСН.ua.

Вже 26 вересня американська розвідка оприлюднила текст скарги на президента США Дональда Трампа. Як і повідомляли ЗМІ, вона справді стосується розмови Трампа та президента України Володимира Зеленського та тривалого тиску, який, на думку розвідника, вчиняли США щодо України для особистих цілей американського президента. ТСН.ua розповів основні моменти доносу на Трампа — серед них інформація про неоднозначні контакти української сторони з Джуліані, скасування візиту Пенса до Києва та спроби Білого дому приховати все це.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *