Україна та Румунія домовилися активізувати роботу з відкриття пунктів пропуску на кордоні

Розширення співпраці в економічній сфері, а також європейські та євроатлантичні прагнення України обговорили під час двосторонньої зустрічі 10 листопада Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке, повідомляє Урядовий портал.

Сторони порушили питання розширення експортних можливостей України. Зокрема домовилися активізувати роботу щодо введення в експлуатацію та відкриття пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні.

Як повідомив Денис Шмигаль, було також узгоджено створення двосторонньої Робочої групи з розвитку транспортної інфраструктури на спільному кордоні. До роботи долучиться Консультативна місія ЄС в Україні. За його словами, це сприятиме залученню фінансування з боку Євросоюзу на наступних етапах.

Прем’єр-міністри України та Румунії також торкнулися підтримки енергетичного сектору нашої держави у зв’язку з ракетними обстрілами та руйнацією російською федерацією української енергосистеми. Зокрема сторони обговорили постачання електрообладнання та посилення роботи в цьому напрямку спільно з Європейською комісією.

Крім того, Денис Шмигаль і Ніколає Чуке говорили про підтримку європейських та євроатлантичних прагнень України.

ЄвропаЕкономіка

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *