У Єгипті туристка з Польщі поставила на місце росіян: відмовила у селфі та назвала агресорами – новини 1+1

Полька заявила, що нічого спільного з агресорами мати не хоче.

Туристка з Польщі поставила на місце росіян у Єгипті: дівчина відмовила їм у селфі та назвала агресорами.

Про це пише польський портал Onet.

Громадянка Польщі на ім’я Емілія розповіла про випадок, коли двоє росіян попросили зробити з нею селфі, однак вона їм відмовила та заявила, що нічого спільного з агресорами мати не хоче.

Емілію також неприємно здивувала орієнтованість єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх на росіян. За її словами, це відчувається навіть у момент прибуття до Єгипту, ще в аеропорті.

Дівчина розповіла, що в терміналі після приземлення можна було почути здебільшого російську музику, а на виході майоріли таблички переважно російською мовою, з якими туристів зустрічали туроператори.

Туристку неабияк обурило те, що під час заселення до готелю її з компанією друзів прийняли за громадян РФ, незважаючи на польські паспорти. Полякам видали брошури з довідковою інформацією російською мовою. Полька каже, що це стало критичною точкою. “Я сказала, що не розумію ці ієрогліфи, і попросила англійську версію”, – зазначила вона.

Дівчина додала, що її також неприємно вразили єгипетські бари, де “на квадратний метр по 10 росіян і грає російська музика”.

Нагадаємо, польська служба державної охорони виявила датник стеження в автомобілі, який належить канцелярії президента Анджея Дуди.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *