У Венеції картина Бенксі опинилася під водою через найгіршу за пів століття повінь

Влада оцінює збитки, завдані творам мистецтва.

У Венеції картина з молодим біженцем у виконанні всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі частково опинилася під водою через найгіршу за останні 50 років повінь.

Про це пише CNN.

Через підвищення рівня води у місті графіті з біженцем на стіні будинку біля кампо Санта-Маргеріта було майже повністю затоплене, але потім рівень води дещо зменшився. 

Художній твір був відкритий на початку цього року та був визнаний Бенксі своїм після того, як той розмістив його зображення на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Наразі міністерство культурної спадщини Італії та місцева влада оцінюють масштаби шкоди, яку заподіяла повінь. Міністерство включило площу Святого Марка, базиліку Святого Марка та інші історичні споруди до зони особливої ​​турботи.

Нагадаємо, Венеція потерпає від найпотужніших за пів століття паводків, які вже забрали життя двох людей. Востаннє катастрофічний рівень води у Венеції був 1966 року, тоді він сягнув позначки в 194 см. Нині ж рівень води на вулицях перевищив середній людський зріст, сягнувши 1,87 метра. Місто потерпає не лише від рекордної повені, а й від сильного, до сотні кілометрів за годину, вітру. 

Відео

Влада Венеції закрила доступ до знаменитої площі Святого Марка

Сьогодні місто потерпає від припливу — вода, яка трохи схлинула, знову піднімається. Повінь, що затопила Венецію на початку тижня, стала найбільшою за пів століття. Збитки від неї — на сотні мільйонів євро.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *