У Варшаві російських дипломатів розбудили сиренами і звуками бомбардувань: відео

Активісти громадської ініціативи "Євромайдан-Варшава" сьогодні о 6:00 розбудили російських дипломатів у Варшаві звуками сирен і бомбардувань.

Антивоєнні активісти від самого ранку прийшли під будинок у Варшаві, де проживають російські дипломати з своїми сім'ями. Там росіянам влаштували невеличку несподіванку. Замість будильників дипломати країни-агресорки прокинулись під звуки повітряних тривог, обстрілів та вибухів.

Про це варшавський Євромайдан повідомив у Facebook.

“Ми хочемо, щоб сьогодні сучасні фашисти прокинулись від наслідків власних дій. Нехай послухають звуки, якими вони будять українців впродовж 9 років. Ми не хочемо промовляти до їхньої совісті, нам не потрібні жодні слова чи дії від дипломатів що представляють терористичний режим. Ми хочемо одного: щоб їх врешті вислали з Польщі. Бо вони не мають нічого спільного з цивілізованим світом”, – наголосили активісти.

Вони підкреслили, що звуки, під які прокинулися російські дипломати сьогодні, це ніщо порівняно з тим, що переживають українці щодня, адже для багатьох людей повітряна тривога стала останнім звуком в їхньому житті.

Антивоєнні активісти додали, що дата 9 травня була обрана не випадково. Цей день російські політики та дипломати традиційно використовують з метою пропаганди, аби показати образ Росії, яка боролась і нібито далі бореться з фашизмом. Однак вони забувають про те, що саме Росія і відродила фашизм у XXI столітті, і що ідеологія “русского міра” сьогодні є головною загрозою для цілого світу.

У Варшаві російських дипломатів розбудили сиренами і звуками бомбардувань (відео)

00:43

Нагадаємо, українські дипломати у Німеччині цьогоріч не будуть класти квіти до радянських меморіалів у Берліні на 8 та 9 травня. Ці меморіали відображають погляд країни-агресора на події, які відбувались під час Другої світової війни, пояснив посол України у ФРН Олексій Макєєв.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *