У США зник винищувач F-35

Літак, створений за стелс-технологіями, гайімовірніше, розбився після того, як пілот з невідомих причин катапультувався.

У США шукають винищувач-невидимку F-35 після того, як він упав, а пілот катапультувався.

Про це повідомляє Washington post.

“Так звана невидимість F-35 – це одна з головних особливостей винищувача і зазвичай є плюсом для армії США… поки не втратити один із них”, – пише видання.

Пілот удосконаленого реактивного літака F-35B Lightning II катапультувався та перебуває у стабільному стані, повідомили на базі. Але рятувальники не знають, де опинився літак.

Транспондер літака, який зазвичай допомагає визначити його місцеперебування, не працював “з якоїсь причини, яку ще не вдалося визначити”, – сказав речник об’єднаної бази Чарльстон Джеремі Гаггінс.

“Ось чому ми звернулися з проханням про допомогу”, – пояснив він.

У зверненні, опублікованому в соціальних мережах, адміністрація авіабази в Чарльстоні попросила громадськість зв’язатися з нею, якщо хтось має інформацію про місцеперебування літака після “аварії”.

За словами Гаггінса, виходячи з останнього відомого місця розташування літака, пошуки зосереджені біля озера Молтрі, глибина якого становить 22,8 метра у найглибшій точці і ширина – більше 22 км у найширшій.

Ці літаки також є одними з найдорожчих у світі. Однак наразі невідомо, скільки коштував літак, який зазнав аварії в неділю.

Нагадаємо, РФ для запуску “Кинджалів” використовуватиме вдосконалені МіГ-31І, які б'ють точно за встановленими координатами, вважають експерти Defense Express.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *