У США “вчительку року” заарештували за оральний секс з учнем просто у класі

Вона надсилала йому інтимні текстові повідомлення.

Жінку, яка отримала звання “Вчителька року”, заарештували після звинувачень в оральному сексі з учнем у класі.

36-річну Ранді Чаверрія, викладачка середньої школи Раунд Рок у Техасі, звинувачується у сексуальних стосунках з учнем-підлітком, пише Daily Mail.

За словами учня, у них був оральний секс двічі у жовтні просто у класі вчительки. Інтимні текстові повідомлення, які жінка надсилала підлітку, підтвердили його слова.

У вівторок Чаверрія сама прийшла до поліції, їй висунули звинувачення і заарештували. 

У травні минулого року жінку нагородили званням “Вчителька року”. Вона також запустила ініціативу у місцевій громаді, де учні середньої школи опікувалися дітьми початкової школи, яких визнали “нужденними”, купували їм святкові подарунки та влаштували для них вечірку.

Техаське освітянське агентство встановило, що кількість сексуальних стосунків між викладачами та учнями зростає. У 2018-2019 роках стало 442 таких випадки у порівнянні з 429 та 302 у попередні роки.

Нагадаємо, у США триває судовий процес над вчителькою школи міста Гуд’їр неподалік Фініксу, штат Арізона. Бріттані Замору звинувачують у сексуальних стосунках із неповнолітнім 13-річним учнем. 

Замору заарештували в березні 2018 року. У грудні вона відмовилась від сертифікату вчителя і досі перебуває під арештом. Її звинувачують у домаганнях до дитини та сексуальному розбещенні неповнолітніх, однак сама вона своєї провини не визнає. Місцеві правоохоронці знайшли велику кількість свідчень, записок та розмов між нею та 13-річним учнем, які доводять їхні сексуальні стосунки. 

Відео

У США 27-річну вчительку можуть посадити за ґрати через інтимне фото, яке вона надіслала учню

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *