У США розсекретили відео з НЛО на Близькому Сході — відео

Перевірки не виявили жодних доказів того, що НЛО та інші об'єкти мають позаземне походження.

Пентагон показав нещодавно розсекречене відео із НЛО, яке 2022 року зафіксували над зоною бойових дій на Близькому Сході. Проте американці не бачать ознак того, що це може бути позаземний об'єкт.

Про це пише New York Post.

Так, на відеозаписі, яке зняв американський військових безпілотник, можна побачити швидкий політ невідомого сферичного об'єкта.

Директор Офісу з розслідування аномалій Пентагону (AARO) Шон Кіркпатрік розповів про нього під час слухань у Сенаті США 19 квітня. 

Кіркпатрік повідомив про те, що його Управління після дослідження сотень випадків спостереження за так званими НЛО не знайшло переконливих доказів того, що ці об'єкти якось пов'язані з діяльністю інопланетян. Також співробітники Управління аналізу аномалій у всіх середовищах не знайшли ознак того, що ці об'єкти якось порушують відомі закони фізики.

«AARO поки не знайшло достовірних доказів позаземної активності, позаземних технологій або об'єктів, які кидають виклик відомим законам фізики», — сказав Кіркпатрік.

За словами Кіркпатріка, результати розслідування можуть розчарувати тих, хто впевнений, що невідомі об'єкти, які вони бачили, під час руху дійсно порушували закони фізики, і вони мають доказ цього.

Нагадаємо, в Пентагоні завили, що військові досліджують понад 500 випадків появи НЛО. Але наявних даних також недостатньо, щоб встановити, чим є більшість цих об'єктів. Хоча понад 160 невідомих літальних об'єктів визнали повітряними кулями.

Американські військові заявили про те, що в архівах ВМС США є велика кількість відео з НЛО. Але показувати ці відео громадськості поки що зарано, і для цього є свої причини.

Американське космічне агентство NASA зібрало групу з 16 експертів, яка протягом дев'яти місяців досліджуватиме повідомлення про неопізнані повітряні явища.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *