У США потужний торнадо зруйнував будівлі та вирвав дерева з коренем (відео)

У Мережу потрапило відео, коли смерч пройшов через машину, яка їхала по місту Палм-Біч-Гарденс.

У Сполучених штатах Америки у штаті Флорида 29 квітня пронісся потужний торнадо. В результаті стихійного лиха зафіксовано сильні руйнування та колапсу на автомобільних дорогах.

Про це пише New York Post.

Як передає видання, торнадо зруйнував будівлі у Південній Флориді та вирвав з коренем дерева. У Мережу потрапило відео, коли смерч пройшов через машину, яка їхала по місту Палм-Біч-Гарденс.

«Автомобіль підкинуло у повітря і двічі перекинуло, після чого транспортний засіб відкинуло назад на тротуар. Смерч продовжував сіяти хаос у місті та викликав масове скупчення автомобілів на дорогах», — йдеться у повіомленні.

У метерологічній службі США повідомили, що торнадо спричинило серйозні руйнування в Палм-Біч-Гарденс. Фахівці все ще перебувають у процесі вивчення пошкоджень і найближчими днями оцінять наслідки торнадо. Близько 12 мільйонів людей помістили у Флориді та на півдні Джорджії до групи ризику другого рівня у зв'язку з погіршенням погоди.

Додамо, у турецькому наметовому містечку, яке розташоване в районі землетрусу Пазарджику в провінції Кахраманмарш, унаслідок торнадо пошкоджено намети, загинула людина, 44 зазнали поранень.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *