У США понад 400 офіційних осіб написали листа Байдену: що вимагають

У листі йдеться про події на Близькому Сході.

Понад 400 політичних призначенців і співробітників, які представляють близько 40 урядових установ, у вівторок 14 листопада надіслали листа президенту Байдену, протестуючи проти його підтримки Ізраїлю у війні в Газі.

Про це пише The New York Time.

У листі закликають США домагатися негайного припинення вогню в секторі Газа та підштовхнути Ізраїль допустити гуманітарну допомогу на територію.

“Це останній з кількох листів-протестів від офіційних осіб адміністрації Байдена, включно з трьома внутрішніми записками держсекретарю Ентоні Дж. Блінкену, підписаними десятками співробітників Держдепартаменту, а також відкритим листом, підписаним понад 1000 співробітниками Агентства США. для міжнародного розвитку”, – мовиться у повідомленні.

Підписанти листа, надісланого у вівторок і поширеного серед співробітників USAID, є анонімними, пояснюється в листі USAID, через “занепокоєння про нашу особисту безпеку та ризик потенційної втрати роботи”. Особи, які підписали телеграми Держдепартаменту, повинні розкрити свої імена, але ці телеграми не були оприлюднені.

Хоча адміністрація Байдена нещодавно почала висловлювати занепокоєння з приводу великої кількості вбитих палестинських мирних жителів, водночас закликаючи Ізраїль проявити стриманість, така нова критика, здається, не заспокоює багатьох в уряді США.

“Ми закликаємо президента Байдена терміново вимагати припинення вогню; і закликати до деескалації поточного конфлікту шляхом забезпечення негайного звільнення ізраїльських заручників і довільно затриманих палестинців; відновлення водопостачання, палива, електроенергії та інших основних послуг; і надходження адекватної гуманітарної допомоги в сектор Газа”, – йдеться в листі.

Двоє політичних призначенців, які допомагали організовувати лист пану Байдену, сказали, що більшість підписантів є політичними призначенцями різних конфесій, які працюють в уряді, від Ради національної безпеки до ФБР. та Міністерство юстиції.

Додамо, адміністрація США вважає, що Ізраїль докладає зусиль щодо мінімізації жертв серед мирного населення в Секторі Гази.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *