У США дозволили продаж електронних сигарет

Регулятор вирішив, що користь для дорослих, які хочуть кинути курити, переважає над можливим ризиком залежно у підлітків.

Американське управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів вперше дозволило продаж в країні електронних сигарет, повідомляє BBC.

Зазначається, що регулятор схвалив три сигарети бренду Vuse, які виробляє компанія RJ Reynolds.

Представники FDA вирішили, що користь для дорослих, які хочуть кинути курити, переважає над можливим ризиком залежності у підлітків.

Виробники електронних сигарет очікували офіційний дозвіл від FDA більше року.

“Дані виробника свідчать про те, що вироби зі смаком тютюну можуть стати в нагоді дорослим залежним курцям, які переходять на ці продукти – повністю або зі значним скороченням споживання сигарет – шляхом зменшення впливу шкідливих хімічних речовин”, – зазначив один з експертів FDA Мітч Зеллер.

Він додав, що дозвіл на продаж може бути відкликано, якщо будуть ознаки виникнення залежності у людей, які раніше не вживали тютюн.

Електронні сигарети масово продавали в США протягом останнього десятиліття. Зокрема, вони дуже поширені серед підлітків.

За даними дослідження FDA і Центру з контролю за захворюваннями (CDC), цьогоріч понад два мільйони американських школярів користувалися електронними сигаретами.

Раніше повідомлялося, що в США заборонять продаж IQOS. Заборону ввели через спір про патент – компанію Philip Morris звинуватили в посяганні на інтелектуальну власність.

Нагадаємо, що в Україні хочуть заборонити куріння електронних сигарет в громадських місцях. Планується також заборонити рекламу пристроїв для нагрівання електронних сигарет на вулицях, в ЗМІ та в інтернеті.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *