у Словаччині пояснили НАТО, як тепер допомагатимуть Україні – новини 1+1

Словаччина пропонує для української сторони "доволі широкий спектр гуманітарної, цивільної та технічної нелетальної допомоги".

Словаччина припиняє надання Україні військової допомоги із власних запасів. Однак країна в рамках підтримки продовжить постачання товарів інших груп і категорій.

Про це повідомляє Міністерство оборони Словаччини.

Керівник словацького оборонного відомства Роберт Каліняк під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі 13 листопада розповів про нововведення Братислави щодо допомоги для України, яка відбиває широкомасштабну військову агресію РФ.

“Голова Міноборони Р. Каліняк поінформував генсека НАТО про припинення військової допомоги Україні зі словацьких запасів”, – йдеться у публікації.

Водночас у міністерстві заявляють, що попри це, Словаччина пропонує для української сторони “доволі широкий спектр гуманітарної, цивільної та технічної нелетальної допомоги”.

“Іноземні партнери повністю поважають рішення нового уряду”, – додали в Міноборони Словаччини.

В повідомленні словацького відомства також зазначається, що питання майбутньої допомоги для України було однією з головних тем переговорів Каліняка зі Столтенбергом у Брюсселі, що відбулися напередодні зустрічі міністрів оборони країн-членів Європейського Союзу.

Нагадаємо, уряд Словаччини заблокував виділення Україні нового пакета військової допомоги на 40,3 млн євро, який було підготовлено попереднім керівництвом Міністерства оборони.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *