У Росії, США та Бразилії натовпи мітингарів вимагають скасувати режим самоізоляції

У Росії, США та Бразилії натовпи мітингарів вимагають скасувати режим самоізоляції

Люди збираються у численні натовпи, щоб влада скасувала карантин

Антикарантинні протести серед місцевого населення почалися у Росії, США та Бразилії, йдеться в ТСН.19.30.

У Бразилії до мітингарів приєднався навіть президент країни. Він від початку виступав проти карантину, який запровадив конгрес, і не визнавав небезпеку коронавірусу. Хоча в країні вже майже 40 тисяч інфікованих. На мітингу Болсонару був без маски, але тримався далі від натовпу. 

Читайте також:

У Туреччині впровадять комендантську годину на чотири дні через національне свято

Скасувати карантин вимагали у російському Владикавказі. Півтори тисячі людей влаштували мітинги перед урядовою будівлею північно-осетинської республіки. Кажуть, через карантин втратили роботу. Протести тривали недовго. Поліція та росгвардійці швидко усіх розігнали. Лікарі побоюються, після таких зібрань кількість інфікованих може зрости в рази. Офіційно хворих у Росії вже понад 47 тисяч.

На мітинги виходять й американці. У різних штатах збираються від кількох десятків до кількох сотень людей. Кажуть, не розуміють навіщо сидіти вдома. Не переконує їх й страшна статистика – хворих у країні вже понад 750 тисяч й майже 41 тисяча смертей.

Відео

Антикарантинні протести: у Росії, США та Бразилії вимагають скасувати режим самоізоляції

У Бразилії до мітингарів приєднався навіть президент країни. Він від початку виступав проти карантину, який запровадив конгрес, і не визнавав небезпеку коронавірусу. Хоча в країні вже майже 40 тисяч інфікованих. На мітингу Болсонару був без маски, але тримався подалі від натовпу.  

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *