У Ріо-де-Жанейро озброєний чоловік захопив бар, а відвідувачів узяв у заручники

Потім нападник відпустив людей, а сам здався поліції.

У Ріо-де-Жанейро чоловік узяв у заручники відвідувачів бару. Нападник вдерся до закладу, погрожуючи присутнім вогнепальною зброєю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

При собі чоловік мав також пляшку із займистою сумішшю та ніж. Він зачинив у барі сімох людей, серед яких була і 64-річна власниця. Домовитись із нападником поліцейські намагалися вісім годин. Зрештою він таки відпустив заручників один за одним, після чого правоохоронці його заарештували.

Відео

У Ріо-де-Жанейро чоловік узяв у заручники відвідувачів одного з барів

Нападник вдерся до закладу, погрожуючи присутнім вогнепальною зброєю. При собі мав також пляшку із займистою сумішшю та ніж. Він зачинив у барі сімох людей, серед яких була і 64-річна власниця. Домовитись із нападником поліцейські намагалися вісім годин. Зрештою, він таки відпустив заручників один за одним, після чого правоохоронці його заарештували.  

Згодом з'ясували, що нападником виявився мешканець будинку, у якому розташований розважальний заклад. Він неодноразово сперечався з власниками через шум та гучну музику, а потім терпець бразильця урвався. Тепер йому загрожує кілька років за ґратами.

Раніше у Бразилії камери спостереження зафільмували, як перехожий вбиває безпритульну. На кадрах видно, як у центрі Ріо-де-Жанейро безпритульна жінка підходить до чоловіка і починає із ним розмову. Дівчина просить у нього один реал (5,75 грн). Чоловікові не сподобалося таке прохання, тож він вирішив провчити безхатька. Він витягує пістолет та щонайменше двічі стріляє у жінку. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *