В Ухані зараз перебуває понад 50 українців.
В епіцентрі нового смертоносного коронавірусу, у китайській провінції Хубей, нині перебувають 57 українців. Загалом на території КНР нині залишається 93 наших співвітчизників, які перебувають на тимчасовому консульському обліку.
Відповіді на головні запитання про коронавірус
Про це інформують у посольстві України в КНР.
Уточнюється, що в провінції Хубей, де почалося розповсюдження коронавірусу 2019-nCoV, станом на 31 січня перебуває 57 громадян України, з якими посольству вдалося встановити контакт.
Зокрема, 53 людини – у місті Ухань, одна особа – у Сян’яні, один громадянин – у міському повіті Чжунсян місті Цзінмень, одна людина – в Ічані та ще одна особа – у Сяогані.
У посольстві запевнили, що тримають на контролі епідеміологічну ситуацію в Китаї та інформує про її розвиток українських колег, проводять роботу з компетентними органами КНР та за необхідності обіцяють сприяти евакуації громадян України. Крім того, дипломати підтримують контакти із українцями, які перебувають в провінції Ухань, за допомогою стільникового зв’язку та соцмереж.
Наголошується, що проблем із продуктами та предметами першої необхідності в китайській карантинній зоні немає. А українці отримують необхідну допомогу від компетентних урядових установ та організацій КНР.
До уваги ЗМІ України У зв’язку з поширенням деякими українськими ЗМІ інформаційних повідомлень та телевізійних сюжетів…
Опубликовано Посольство України в Китаї/Embassy of Ukraine in China Пятница, 31 января 2020 г.
ТСН.ua
Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами.
Більше про: Убивчий коронавірус у Китаї
Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час – святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують – приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону.
26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів.
30 січня Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу.
Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:
- уникати контактів з тваринами;
- не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
- уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
- регулярно та ретельно мити руки.
Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.