У Польщі українець шпигував на користь Росії – ТСН, новини 1+1

Українець передавав Росії дані про постачання зброї до України.

У Польщі затримали ще одного російського шпигуна. Ним виявився громадянин України, який мешкав у сусідній державі від 2019 року.

Про це пише rmf24.pl.

У Польщі затримали члена шпигунської мережі, яка діяла на замовлення російської розвідки, він потрапив до рук співробітників Агентства внутрішньої безпеки.

Це вже п'ятнадцята особа, якій висунули звинувачення в рамках масштабного розслідування, проведеного Люблінським відділом Національної прокуратури.

Затриманий є громадянином України. У сусідній країні він перебуває від 2019 року. Постійного місця проживання не мав, мешкав у різних населених пунктах. Затримали його в Конині.

Затриманий шпигун діяв переважно на Помор'ї. Він фотографував порт у Гдині, військовий аеропорт у цьому районі, а також техніку, яку використовували польські солдати. Фотографії він передав російській розвідці, за що отримував винагороду.

Чоловікові висунули звинувачення в участі в організованій злочинній групі та діяльності на користь іноземної розвідки всупереч інтересам Республіки Польща. Він був заарештований.

Затриманий громадянин України є 15-м членом шпигунської мережі, ліквідованої кілька місяців тому, до якої входили громадяни кількох країн. Ця група відстежувала, серед іншого, вантажі з постачаннями зброї до України. Крім того, за даними служб, вона готувала диверсії на території Польщі.

Нагадаємо, Польща таємно передала Україні гелікоптери Мі-24.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *