У Польщі чоловік рік не платив оренду за квартиру: коли його прийшли виселяти, побачене шокувало

У Польщі без рішення суду не можна виселити орендаря.

У столиці Польщі Варшаві прийшли виселяти орендаря, який рік не сплачував за житло. Проте побачене шокувало поліцію – там виявили муміфіковане тіло чоловіка. 

Про це пише wprost.pl. 

У варшавському районі Прага-Полуднє в одній з квартир виявили муміфікований труп чоловіка. Виявилось, що орендар тривалий час не сплачував за помешкання, проте власники будинку не могли його виселити. Кожен раз, коли туди приходили, їм ніхто не відкривав. Місцеві ж нарікали, що влітку 2022 року чули з квартири трупний запах, проте теж вирішили не втручатись. 

Коли на місце прибула поліція, то адміністрація будинку та його мешканці були переконані, що в квартирі ніхто не живе. Проте там виявили муміфіковане тіло чоловіка. 

Відомо, що у жовтні 2022 року через несплату з орендарем був розірваний договір, але виселити його можна було лише за рішенням суду. 

У поліції підтвердили, що у вказаній квартирі було виявлено людське тіло. Особу чоловіка вже встановили, але час смерті встановити не вдалося. Речниця варшавського районного управління поліції Прага-Полуднє Йоанна Венгжиняк повідомила, що наразі тривають заходи, які допоможуть встановити дату смерті орендаря.

Нагадаємо, у столиці Польщі Варшаві затримали 28-річного чоловіка, який за 500 євро погодився зайнятися сексом із 44-річною жінкою. Проте ранок шокував потерпілу: у неї вкрали автомобіль, гроші та два iPhone.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *