У Німеччині попередили, що передчасне відкриття кордонів для туристів загрожує “неприйнятними ризиками” – новини світу

Маас закликав країни ЄС діяти спільно.

Європа має поступово і відповідально відновлювати туристичні напрямки, які були обмежені через пандемію нового коронавірусу, оскільки занадто швидке відновлення може мати негативні наслідки і звести нанівець успіхи щодо лікування і поширення COVID-19.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас, пише Bild.

Читайте також:

Відкриття шкіл та манікюрних салонів: в Австрії розповіли, як будуть виходити з коронавірусного карантину

На його думку, європейським країнам слід дотримуватися спільних критеріїв для повернення до вільного пересування “настільки швидко, наскільки це можливо, але настільки відповідально, наскільки це необхідно”.

“Змагання на випередження між європейськими країнами за те, хто першим дозволить туристичні поїздки, призведе до неприйнятних ризиків”, – заявив Гайко Маас.

До слова, в Італії після масштабного спалаху нового коронавірусу COVID-19 вже у травні можуть відновити роботу чимало підприємств та відомих музеїв та археологічних пам'ятників. Але про міжнародний туризм наразі не йдеться.

Більше про: Коронавірус

  • У Нью-Йорку заговорили про вихід з карантину, коли кількість жертв коронавірусу перевищила 22 тисячі
  • Перехворілий коронавірусом британський прем'єр повернувся до офіційної резиденції на Даунінг-стріт
  • У Білорусі, попри рекомендації ВООЗ, на суботник вивели два мільйони людей

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *