У Німеччині кількість хворих на коронавірус наближається до шести тисяч. Країна частково закриває кордони

Передбачається, що на кордонах будуть проводити посилені перевірки, декого завертатимуть.

На тлі спалаху коронавірусу міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер оголосив ввечері у неділю, 15 березня, про часткове закриття кордонів. 

Нові умови стосуватимуться виїзду та в'їзду до Німеччини з п'ятьох держав-сусідок: Франції, Австрії, Швейцарії, Данії та Люксембургу. Контролювати кордон почнуть з 8-ої години 16 березня.

Читайте також:

В евакуйованих з Італії українців коронавірусу не виявили – МОЗ

“Для подорожніх без поважної причини це означає, що вони більше не зможуть в'їхати”, – зазначив Зеегофер, цитує агентство новин dpa. За його словами, поширення коронавірусної інфекції відбувається дуже швидко і агресивно та потрібно виходити з того, що піку поки не досягнуто.

Зеегофер також запевнив, що німецькі громадяни матимуть можливість повернутися в країну. Запроваджені заходи не стосуватимуться вантажних перевезень та людей, які доїжджають на роботу через кордон.

Підставою для такого кроку, за даними dpa, є не лише намагання стримати поширення коронавірусної інфекції, а й запобігти закупам про запас з боку іноземців на території Німеччини. Це вже призвело до певних перебоїв у забезпеченні окремими видами товарів у прикордонних районах країни.

Як вберегтися від коронавірусу

Загалом у Німеччині від початку спалаху на коронавірус захворіли 5813 людей, 11 пацієнтів загинули.

Читайте також: 

  • Які пункти пропуску будуть відкритими та закритими на кордоні України: інтерактивна мапа.
  • Україна закрила свої кордони для всіх іноземців через карантин.
  • Дають по 100-200 злотих, щоб їх підвезли 300 метрів. Застряглі на кордоні українці не можуть потрапити додому з Польщі. 

Відео

Наскільки серйозно українці поставились до вимог карантину

Три офіційних випадки COVID-19 – в Україні: одна жінка померла, і це навіть для скептиків стало сигналом, що коронавірус – цілком реальна небезпека. Наскільки серйозно українці до неї поставились – розповідають кореспонденти з Житомирської області, Буковини, Волині, Одеси і Києва.  Більше про коронавірус в Україні

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

Більше про: Коронавірус

  • Байден із Сандерсом звинуватили Трампа у дезінформації щодо коронавірусу
  • Коронавірус в Україні: на Буковині для пенсіонерів організують доставку продуктів та ліків
  • Пішки та без маски: Папа Римський покинув Ватикан, аби помолитися про закінчення пандемії коронавірусу

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Плейлист
106 відео

Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області.
Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *