У МЗС повідомили, скільки українців одужало від коронавірусу за кордоном – новини світу

За кордоном померло 8 українців.

За кордоном станом на 2 травня від коронавірусної хвороби COVID-19 лікується 160 громадян України. Водночас 50 українців вже видужали, а восьмеро – померли.

Про це йдеться в повідомленні МЗС України у Facebook.

Читайте також:

"Будуть розподілені на дві групи": Зеленський розповів про нові умови обсервації українців, які повертаються з-за кордону

Згідно з інформацією, найбільше українців, які одужали від коронавірусу за кордоном, зафіксовано у Греції – 10 осіб, у Польщі – шестеро, в Іспанії – п’ятеро, у Домініканській Республіці – четверо, в Японії – четверо, в Австрії – троє, у Нігерії – двоє, в Італії – двоє та в ОАЄ також двоє. А от по одному видужали у Бельгії, Великій Британії та Північній Ірландії, Єгипеті, Нідерландах, Португалії, Сербії, Таїланді, Швеції, ФРН, Швейцарії та на Сейшельских островах.

Водночас, досі за кордоном проходять лікування від коронавірусу 160 українців. Найбільше в Італії – 121 людина, дещо менше у Греції – 12; у Чехії – шестеро; у Франції – четверо; по троє у Росії та Австрії; у Швеції, Уругваї та США – по двоє; по одному в Австралії, Мальті, Молдові, Польщі та Таїланді. 

❗Підсумки 2 травня: ⬇️ ⬇️ ⬇️ Найактуальніша інформація про обмежувальні заходи у різних країнах світу ⤵️…

Опубликовано Коронавірус у світі – оперативно від МЗС України Суббота, 2 мая 2020 г.

Більше про: Коронавірус

  • Перші ліки від коронавірусу та живий Кім Чен Ин. П'ять новин, які ви могли проспати
  • У Південній Кореї зафіксували нові випадки коронавірусу, серед яких смертельні
  • Побороли пандемію: у Китаї повідомили про рекордний один новий випадок коронавірусу

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *