У Москві продовжуються облави на мігрантів після теракту в Крокусі

Силовики Москви розпочали облави на мігрантів / Фото: УНІАН

Раніше була інформація про аналогічні облави в Підмосков'ї.

Після теракту в підмосковному “Крокусі” силовики Москви розпочали облави на мігрантів. Вони шукають перенаселені квартири та місця, де можуть жити нелегальні мігранти, зокрема громадяни Таджикистану.

Про це пише пропагандистський Telegram-канал Baza.

За даними каналу, в московських відділках поліції сформували групи силовиків.

“Їхнє завдання — поквартирно обійти практично всі будинки на своїй території у пошуках квартир, де можуть жити нелегальні мігранти. Рейди почали з 1 квітня…. У багатьох районах співробітники вже почали ходити по квартирах. Однак у деяких відділках інструктаж ще не провели (він запланований найближчим часом)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 22 березня у підмосковному Красногорську у концертному залі Crocus City Hall сталася стрілянина під час концерту гурту “Пікнік”. У РФ повідомили, що жертвами атаки стали 144 особи. Частина з них загинула від вогнепальних поранень, частина – під час пожежі.

Після цього у Підмосков'ї російські силовики влаштували масові рейди у місцях, де мешкають мігранти з Центральної Азії.

Через сплеск ксенофобії до вихідців із Центральної Азії після теракту в Підмосков'ї Киргизстан закликав своїх громадян відвідувати Росію лише у разі потреби. Також повідомляли, що навіть на окупованих територіях росіяни перевіряють громадян Таджикистану.

До чого можуть призвести такі настрої, розповів політолог Олександр Морозов.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *