У Кремлі незадоволені новим зближенням України та НАТО – новини Росії

Кажуть, на "символізм" того, що рішення про партнерство ухвалили в День Росії, уваги не звертають.

У Кремлі незадоволені наданням Україні статусу партнера НАТО з розширеними можливостями і намагаються переконати, що таке рішення не сприятиме зміцненню безпеки в Європі.

Про це у вівторок заявив журналістам речник президента РФ Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

“Безумовно, ми на це звернули увагу”, – сказав Пєсков, коментуючи надання Україні статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. Речник Путіна зазначив, що позиція Москви щодо появи НАТО біля російських кордонів добре відома.

“Ми завжди дуже уважно ставимося до наближення військової інфраструктури НАТО до наших кордонів, ми змушені вживати відповідних необхідних заходів щодо забезпечення власної безпеки в зв'язку з цим”, – сказав він. Пєсков переконує, що з огляду на характер НАТО і його початкові цілі, для яких нібито створювалося НАТО “як механізм конфронтації”, Росія завжди з великою увагою спостерігає за процесами, “коли НАТО абсорбує в себе всі нові країни в різних форматах”. “Ми не вважаємо, що це сприяє зміцненню безпеки і стабільності в Європі”, – заявив представник Кремля.

Також він відповів на запитання, чи вважає він символічним, що відповідне рішення НАТО було оголошено в День Росії, 12 червня: “Це хай вже самі представники Північноатлантичного альянсу міркують про символізм тих чи інших дій, це не наша турбота”. “Ми в цьому випадку звертаємо увагу на суть процесів, що відбуваються”, – каже Пєсков.

Нагадаємо, 12 червня Україна отримала статус Партнера розширених можливостей НАТО. Програму розширених можливостей НАТО запустило у 2014 році та долучило до неї п'ять країн: Швецію, Фінляндію, Австралію, Грузію та Йорданію.

Приєднуйтесь також до tsn.ua у Google News.

Стежте за останніми новинами!

Приєднатись

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *