У ГУР дали пораду цивільним росіянам щодо 9 травня: триматися подалі від ввоєнних злочинців і техніки

Юсов наголосив, що Україна зробить усе для справедливого покарання ввоєнних злочинців та всіх, хто має стосунок до війни проти України.

В українській розвідці порадили росіянам не йти на парад 9 травня та триматися подалі від військової техніки. Це стосується й інших днів.  

Про це представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов заявив у коментарі Obozrevatel. 

Представник розвідки прокоментував опубліковані у ЗМІ документи про підготування в Росії до відбиття нападу з повітря під час військового параду 9 травня.

Юсов повідомив, що Україна та воєнна розвідка володіють усією інформацією щодо всіх запланованих на 9 травня заходів росіян. Йдеться і про заходи безпеки, зокрема маршрути і розміщення охорони головних осіб РФ.

«Звичайно, якщо говорити про якісь акценти чи поради, то, думаю, що пересічним росіянам, цивільним, мирним жителям, які не пов'язані з військовими злочинцями, які не пов'язані з військовими злочинами та агресією Росії проти України, варто всі дні, як, власне, і всі прийдешні, уникати присутності та знаходження поряд із військовими злочинцями і поряд із військовими об'єктами, які можуть використовуватися в агресії так званої Російської Федерації проти України», – порадив представник української розвідки.

Він також наголосив, що Україна робить і робитиме все задля свого захисту від російської військової агресії, задля деокупації територій, що обов'язково трапиться, і задля повернення до кордонів 1991 року.

«І також обов'язково зробить усе для справедливого покарання військових злочинців та всіх, хто має відношення до цієї геноцидної війни сучасної Росії проти України», – зазначив Юсов.

Нагадаємо, раніше Obozrevatel із посиланням на джерела повідомили, що в Москві готуються до «бавовни» під час параду 9 травня, тож розробили інструкцію на випадок повітряної атаки українського дрона.

Зауважимо, ще у квітні в Росії почали скасовувати паради до 9 травня «з міркувань безпеки». Зокрема, вже відомо, що парадів не буде в Курську, Бєлгороді та в окупованому Криму. 

Окрім того, 9 травня у Москві та інших російських містах не проводитимуть традиційний хід «Безсмертний полк».   

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *