У Грузії за недотримання карантину садитимуть до в’язниці на 6 років

У Грузії за недотримання карантину саджатимуть до в'язниці на 6 років

Чиновники запевняють, що стикаються з «непокорою громадян».

В’язницею на шість років каратимуть за порушення карантину в Грузії, йдеться в ТСН.Ранок.

Так вирішив тамтешній парламент. Ідеться про громадян, які систематично не виконують правил. В Грузії вже місяць надзвичайний стан та комендантська година, а за недотримання накладається штраф у тисячу доларів. Втім, за словами чиновників, вони щодня стикаються з «непокорою громадян». Тому, мовляв, і запровадили ще жорсткіше покарання.

Читайте також:

Виживає лише 1 з 10 хворих на коронавірус під'єднаних до ШВЛ – дослідження американських вчених

У середу грузинські фермери заблокували одну з головних доріг в країні. Вимагали зняти обмеження на продаж агропродукції. І запевняли, що не мають за що жити.

В Грузії 425 хворих на коронавірус і п’ять смертей від ускладнень.

Відео

За порушення карантину в Грузії каратимуть в'язницею на шість років

За порушення карантину в Грузії каратимуть в'язницею –  вирішив тамтешній парламент. Ідеться про громадян, які систематично не виконують правил. В Грузії вже місяць – надзвичайний стан та комендантська година. Обмеження подовжили до 22 травня. За недотримання – штраф у тисячу доларів.  Більше про коронавірус

А от в українській столиці майже 180 тисяч гривень штрафів стягнули за порушення правил карантину. У Києві поліція склала майже тисячу протоколів зокрема, і за відмову носити маску та зібрання великими компаніями. Зараз у столиці понад сорок тисяч людей перебувають на самоізоляції – це ті, хто повернулися з інших країн, або ж контактували з хворими. Щоб стежити за дотриманням самоізоляції створили спеціальний Моніторинговий центр. Ті, хто знехтує правилами, будуть мати справу з поліцією.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *