У Фінляндії через страйк можуть зупинитися виробництво боєприпасів для ЗСУ

Прапори Фінляндії та України.

Страйк найбільше вплине на виробництво пороху.

У Фінляндії через страйки робітників на кілька днів можуть зупинитися підприємства оборонної промисловості, що виробляють боєприпаси для України.

Про це повідомляє Yle.

Акції заплановані на 1 і 2 лютого на чотирьох заводах Nammo з виробництва боєприпасів та пороху в Лапуа, Састамалі та Віхтавуорі. Гендиректор компанії Раймо Хеласмякі вважає, що протести можуть вплинути на постачання озброєння до України.

“У цій світовій ситуації та під час війни в Україні зупиняти виробництво – це погано. На всіх чотирьох заводах портфелі замовлень на цей рік заповнені. Це також вплине на постачання боєприпасів в Україну”, – сказав він.

Страйк найбільше вплине на виробництво пороху. Саме пороху зараз у світі відчувається великий дефіцит.

Разом з тим керівник Nammo наголошує,  що заводи не постачають боєприпаси Україні безпосередньо. Втім, їх купують Сили оборони, а вже потім озброєння експортується. На фабриках Nammo працює 450 співробітників, до страйків мають намір приєднатися близько 350 робітників. 

Тим часом у Міністерстві оборони Фінляндії упевнені, що призупинення роботи заводів не вплине на кількість та якість постачання боєприпасів для ЗСУ. 

Як повідомлялося, у Фінляндії виявили прихований експорт 3,5 тис. безпілотників до Росії. Вантажі позначалися як такі, що призначені для інших країн, але насправді доправлялися до держави-агресорки.

Читайте також: 

  • Джонсон оцінив, як перемога Трампа на виборах вплине на підтримку України 
  • МАГАТЕ виявили мінування на ЗАЕС: розвідка оцінила ситуацію на станції
  • Чому Україна не поспішає з отриманням винищувачів F-16: пояснення Повітряних сил

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *