У Білорусі неочікувано заявили про готовність співпрацювати з НАТО

Прапор Білорусі. / Фото: Associated Press

Нібито Білорусь не розглядає жоден народ як ворога.

Білорусь готова відновити “прагматичний діалог” з країнами-членами НАТО. Втім, у Мінську виставили умови – якщо держави відмовляться “від агресивної риторики”.

Про це заявив міністр оборони Білорусі Віктор Хренін, повідомляє “Зеркало”.

З його слів, Мінськ нібито продемонстрував зацікавленість “у відновленні впливу міжнародних організацій з безпеки, таких як ООН, ОБСЄ та інші, ефективному їх функціонуванні щодо запобігання та вирішення збройних зіткнень”.

“У проєкті доктрини (нова Військова доктрини Білорусі – Ред.) ми говоримо, що РБ відкрита для співпраці у військовій сфері з будь-якими державами. Зокрема, й державами НАТО. Ми готові відновити прагматичний діалог за умови припинення ними агресивної риторики та дій щодо нас”, – наголосив Хренін.

Міністр зауважив, мовляв, у Військовій доктрині прописано, що Білорусь не розглядає жодного народу як ворога – незалежно від дій урядів.

“У своїй політиці ми ні на кого озиратися і підлаштовуватися не збираємось. Ми маємо інтереси наших народів, маємо взаємні союзницькі зобов'язання. Лише ці фактори стоятимуть на чолі наших рішень та дій, як самостійно, так і в рамках Союзної держави”, – заявив Віктор Хренін.

Нагадаємо, раніше диктатор Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сподівається на відновлення відносин з країнами ЄС. Зокрема, йдеться про Польщу та Литву. 

Читайте провідні новини дня:

  • Головного лікаря в окоп: що не так з мобілізацією в Україні і чому не працює військовий рекрутинг
  • “Вічна війна з Росією”: експерти назвали умови, за яких Путін виведе війська з України
  • “Або працюєш, або воюєш”: гучна заява Зеленського, мобілізація та нові скандали з ТЦК

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *