У Берліні відбулися протести під Російським домом: що вимагали активісти, фото

У Німеччині активісти влаштували акцію протесту під "Російським домом" у Берліні. Вони вимагали закрити його, аби припинити поширення російської пропаганди.

У середу, 25 жовтня, перед “Російським домом” у Берліні відбулась протестна акція під гаслом “Вірус російської пропаганди вбиває”.

Про це повідомляє Укрінформ.

“У серці Берліна причаїлася тиха загроза, яка захоплює наш розум і спотворює наше судження. Ця загроза ідеологічна – російський пропагандистський вірус. Ми сповнені рішучості врятувати Берлін від цієї загрози та захистити наші сім’ї, спільноти та цінності від того, щоб вони стали просто відлунням правди”, – заявили організатори зі спілки молодих українців у німецькій столиці “Віче”.

Кілька десятків учасників акції, серед яких було чимало німців, скандували: “Жодного бізнесу з Росією”, “Зупинить російську пропаганду”.

Протести під "Російським домом" у Бурліні / Фото: Укрінформ

Активісти наголосили, що незважаючи на санкції та неспростовні докази свого прямого зв’язку з російським урядом, “Російський дім” у Берліні продовжує активну діяльність і безконтрольно поширює цей “токсичний вірус”. Крім того, за словами активістів, гроші, які заробляє “Російський дім” та інші російські інституції в Берліні, ідуть на підтримку війни, причому не тільки в Україні, але також у Сирії та інших “гарячих точках”.

Протестувальники також влаштували своєрідний перформанс – до “Російського дому” поліція пропустила кілька людей у масках і білих балахонах, схожих на костюми хімзахисту. Вони символізували захист від “вірусу російської пропаганди”.

Протести під "Російським домом" у Бурліні / Фото: Укрінформ

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *