У Бангладеш готуються до заборони електронних сигарет

Вони визнані занадто небезпечними для людського здоров'я.

Бангладеш може стати черговою країною світу, в якій на офіційному рівні відмовляться від електронних сигарет. Про це повідомляє Arab News.

“Ми активно працюємо над запровадженням заборони на виробництво, імпорт та продаж електронних сигарет і всіх випарів тютюну для запобігання ризиків здоров'ю”, – зізнався секретар відділу санітарної просвіти і добробуту в сім'ї місцевого МОЗу Шейх Юсуф Харун. Уже відомо, що така заборона може стати частиною державної антитютюнової політики, принципи якої розробляються урядом Бангладеш і будуть подані на затвердження до парламенту.

Місцеві чиновники не приховують, що взяли до уваги нещодавній сплеск смертності та хвороб, пов'язаних з використанням електронних сигарет у Сполучених Штатах Америки. Медики в США рекомендували не використовувати електронні сигарети після десятків випадків смертей і сотень випадків захворювань.

Відео

Влада Нью-Йорка заборонила ароматизовані електронні сигарети

Міська рада підтримала заборону всіх вейпів та ароматичних рідин до них – окрім тютюнової. Кажуть, що зробили це, аби вберегти здоров'я молоді, серед якої популярні вейпи. Куріння цих електронних пристроїв пов'язують з майже чотирма десятками смертей лише у Сполучених Штатах.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *