У Бєлгороді розквітло кілька бавовн: влада заявляє про обстріл

Губернатор повідомив про руйнування та пошкодження низки будинків.

Росіяни заявили про начебто обстріли різних куточків Бєлгорода та околиць вдень 17 квітня.

Про це інформують місцеві пабліки та губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков.

Так, телеграм-канали заявляють про «обстріл» селища Красне Шебекинського міського округу. Повідомляється про пошкодження ферми, однак без жертв.

«Внаслідок обстрілу на фермі спалахнуло сіносховище. Усі оперативні та аварійні служби виїхали на місце для ліквідації наслідків обстрілу», – прокоментував інцидент Гладков.

Фото з телеграм-каналу В'ячеслава Гладкова

Пабліки також заявили про два «обстріли» Грайворонського міського округу та хутора Лозова Рудка Борисовного району.

«Постраждалих немає. Є руйнування в одному приватному житловому будинку: посічено дах та фасад будівлі, вибито вікна. Оперативні та аварійні служби на місці приступають до ліквідації наслідків», – заявив губернатор регіону.

Він також заяви про «обстріл» села Муром. Там зафіксовані руйнування: Гладков стверджує, що начебто снаряд влучив у приватний житловий будинок, внаслідок чого він був повністю зруйнований. Постраждалих немає. Губернатор заявив про різні пошкодження у ще трьох приватних домоволодіннях.

Нагадаємо, в ніч проти 17 квітня жителі Курської області РФ заявляли про звуки вибухів. Місцеві почали скаржитися невдовзі після того, як через «бавовну» бідкалися жителі Бєлгорода.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *