Вступ України в НАТО після перемоги над Росією – прем’єр Грузії вважає непотрібним

Очільник грузинського уряду вважає, що його країна отримала урок від саміту Північноатлантичного у Вільнюсі.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, коментуючи саміт НАТО у Вільнюсі, заявив, що НАТО не робить дієвих кроків щодо вступу України в Альянс. За його словами, Грузія повинна винести з цього урок для себе.

Заяву очільника грузинського уряду цитує SOVA.

“Ми почули прямі заяви про те, що Україна не зможе стати членом НАТО, допоки не переможе Росію. І я маю питання, якщо Україна перемогла Росію, то навіщо їй членство в НАТО?” – здивувався Гарібашвілі.

Грузинський прем’єр бачить суперечність у тому, що НАТО, з одного боку, готове гарантувати безпеку будь-якої суверенної, незалежної держави, а з іншого – заявляє, що Україна не готова стати членом НАТО, доки вона воює з Росією.

“Вони [лідери західних країн] не можуть допустити третю світову війну, тобто НАТО і весь західний світ не можуть вступити у прямий конфлікт, військове протистояння з Росією”, – заявив Гарібашвілі.

Нагадаємо, 12 липня у Вільнюсі закінчився дводенний саміт НАТО, під час якого союзники Альянсу озвучили свою готовність надати всебічну допомогу Україні. Серед країн, які направлять озброєння — Велика Британія, Німеччина, Данія, Австралія, Франція.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *