Все менше росіян вважають українців “братським народом” – соцопитування, ТСН, новини 1+1

Росіяни думають, що їхні військові або рятують українців, або воюють з нацистами.

За останнім соцопитуваннями, у Росії значно зменшилася кількість тих, хто вважав українців і росіян одним народом. 
 
Про це сказав доктор соціологічних наук, керівник аналітичного центру “Інститут конфліктології та аналізу росії” Олександр Шульга під час круглого столу в Military Media Center, спираючись на результати “Моніторингу російського суспільства “Дзеркало росії”.  

За його словами, у грудні 2022 року 62% росіян вважали українців і росіян одним народом, а у квітні 2023 року ця цифра зменшилася до 39%. Цікаво, за час проведення так званої “СВО”, під час якої гинуть російські чоловіки, ставлення до українців у Росії не змінилося і тримається на рівні 65%.  
 
“Факту агресії по відношенню до України у свідомості росіян не існує, тому що немає суверенної держави, на яку, за думкою російського суспільства, вони би нападали. Громадяни рф вважають, що під час так званої “СВО” їхні військові або рятують українців, або воюють з нацистами, яких треба знищити чи асимілювати”, — пояснив Шульга. 

Як повідомляли раніше, згідно із соцопитуванням “Левада-центр”, проведеним 20 -26 квітня, майже третина росіян хочуть, щоб Путін завдав ядерного удару по Україні.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *