Володимир Путін – диктатора пфдтримала дівчина, яка вижила під час удару по пологовому у Маріуполі

Марінанна Вишемірська з Маріуполя

Своїм рішенням перейти на бік ворога породілля вразила переважну більшість українців.

Маріанна Вишемірська з Маріуполя, яка вижила під час бомбардування росіянами пологового будинку, підтримала Володимира Путіна. Вона підписалася за диктатора як кандидата у президенти РФ.

Про це пише радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Марінанна Вишемірська з Маріуполя / Фото: Андрющенко Time – канал радника міського голови Маріуполя

“Думаєте, ви вже все бачили про дно людської сутності? Ну тоді вам в якості аргументу, що ні. Маріанна Вишемірська. Жіночка, яка вижила після бомбардування росіянами пологового будинку в Маріуполі. Обличчя Горя Маріуполя. Ставить підпис на підтримку путіна на московську водохрещу. Більшого цинізму ще не було. Ось воно – кінцева точка дна”, – лаконічно написав Андрющенко.

Маріанна Вишемірська з Маріуполя

Нагадаємо, Вишемірська була однією з вагітних, якій вдалося вижити під час бомбардування армією РФ пологового будинку у Маріуполі. У березні 2022 року її фото облетіло весь світ. Згодом дівчина поділилася своєю історією в Instagram, а пізніше виявилося, що врятована є палкою прихильницею “рускава міра” та Володимира Путіна. Вже 2 квітня на проросійському Youtube-каналі вийшло її інтерв'ю. Дівчина звинувачує у війні Україну та активно поширює ворожу пропаганду.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *