Володимир Путін – диктатор зібрався відвідати Вірменію

Диктатор зробить це тоді, коли "складеться нормальна ситуація".

Володимир Путін провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном. Президент Росії заявив, що готовий відвідати країну.

Про це пише вірменська служба “Радіо Свобода”.

Деталі

За словами Путіна, Вірменія нібито не планує виходити зі Співдружності незалежних держав. Він також заявив, що готовий відвідати Вірменію.

“І запрошення є, і йому запрошення є до Росії. Подивимося. Ми все розуміємо, ми всі дорослі люди. Розуміємо, що там відбувається. Це трагедія вірмен Карабаху. Йому, мабуть, не до поїздок зараз. Але ми в контакті залишаємось, працюємо з ним, постійно на зв’язку. Складеться нормальна ситуація – і я до них з’їжджу, і вони приїдуть”, – заявив президент Росії.

Слід зауважити, що напередодні пресслужба президента Вірменії Ваагна Хачатуряна повідомила про підписання закону про ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС). Парламент Вірменії ратифікував його 3 жовтня.

Нагадаємо, у березні Міжнародний кримінальний суд у Гаазі заявив, що видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Причиною стала “ситуація в Україні”. Це означає, що тепер диктатор має статус підозрюваного і за межами Росії його мають заарештувати та передати до суду.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *