Власник російських авіакомпанії та турфірми Tez Tour використовіує свої літаки для війни

Власником однієї з таких авіакомпаній є Олександр Буртін, який також є співзасновником та співвласником російської туристичної компанії Tez Tour.

Літаки російської авіакомпанії “I Fly” Airlines” виконують рейси для міноборони РФ та перекидають мобілізованих вояків до Ростова. 

Про це свідчать дані Центру національного спротиву.

Літаки авіакомпанії ‘I Fly’ Airlines виконує спецрейси з Новосибірська до Ростова. Надалі особовий склад доправляють до України.

“Міноборони системно використовує цивільні авіакомпанії дотуючи їх. Адже після введення низки санкцій російські авіакомпанії зазнали суттєвих фінансових втрат. Відтак, наближені до влади власник авіакомпаній отримують замовлення від міноборони, аби заробити хоч якісь кошти”, – йдеться у поясненні Центру національного спротиву.

Власником авіакомпанія “I Fly” Airlines” є Олександр Буртін, який також є співзасновником та співвласником російської туристичної компанії Tez Tour. Гендиректором авіакомпанії являється Кирило Романовский. 

Тим часом літак “Уральських авіаліній” екстрено приземлився неподалік від Новосибірська 12 вересня. Було повідомлено, що судно з 170 людьми на борту летіло із Сочі до Омська із сигналом тривоги.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *